Operator Montażu, Czechy

Oferta pracy dodana przez: Katarzyna Wachowska Workservice, w dniu: 2021-08-20

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Pełna treść ogłoszenia:

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Stanowisko: Operator/-ka produkcji oświetlenia i elektroniki dla przemysłu motoryzacyjnego
Miejsce pracy: Nowy Jiczyn, Czechy

Bezpłatny transport ze Śląska (Bieńkowice, Cieszyn, Gorzyce, Chałupki, Jastrzębie Zdrój, Kokoszyce, Krzyżanowice, Pszów, Racibórz, Roszków, Radlin, Rydułtowy, Rybnik, Studzienna, Sudół, Tworków, Wodzisław Śląski, Zabełków)

Zakres obowiązków:
• składanie części oświetlenia lub elektroniki wykorzystywanych w przemyśle motoryzacyjnym
• obsługa prostych maszyn i narzędzi
• kontrola jakości
• wypełnianie dokumentacji produkcyjnej

Co oferujemy?
• czeską umowę o pracę na 1 rok z możliwością przedłużenia
• wynagrodzenie 3000-3300zł netto + możliwość pracy w nadgodzinach
• praca w systemie 3 zmianowym
• bezpłatny transport ze Śląska (Bieńkowice, Cieszyn, Gorzyce, Chałupki, Jastrzębie Zdrój, Kokoszyce, Krzyżanowice, Pszów, Racibórz, Roszków, Radlin, Rydułtowy, Rybnik, Studzienna, Sudół, Tworków, Wodzisław Śląski, Zabełków)
• zniżki na posiłki w firmowej stołówce
• bonus 15 000CZK za przepracowanie pierwszych miesięcy
• możliwość zaliczki po przepracowaniu pełnego tygodnia
• 25 dni płatnego urlopu
• wsparcie koordynatora

Czego wymagamy?
• motywacji do pracy na dłuższy okres czasu;
• gotowości do podjęcia pracy w systemie zmianowym;
• mile widziane doświadczenie w pracy na stanowiskach produkcyjnych;

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu pod numerem: +48 508 024 624

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: IOD[at]workservice.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Nowy Jiczyn

Wynagrodzenie: 3300

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 508024624

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiJastrzębie.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty