Operator maszyn

Oferta pracy dodana przez: Work Service Czech s.r.o., w dniu: 2019-05-25

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Pełna treść ogłoszenia:

Work Service Czech s.r.o. jest międzynarodową agencją, która zajmuje się doradztwem personalnym i pośrednictwem pracy.
Wpis do czeskiego rejestru firm o numerze 26818426.
Gwarantujemy ponadstandardową opiekę nad klientami i poszukującymi pracy.
W krótkim czasie zapewnimy Ci pracę odpowiadającą Twoim potrzebom lub doradzimy jak taką znaleźć.

Dla naszego ważnego klienta, producenta żywności, aktualnie poszukuję:
Manipulantów/ Operatorów produkcji.
Jest to praca odpowiednia zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn

Możliwość podjęcia zatrudnienia w parach, lub większej grupie.

Praca w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku.
W weekendy dla osób chętnych, są przewidziane nadgodziny, świetnie opłacone.

Miejsce pracy: Opava, Czechy -praca w centrum miasta.

Zadania:

• Obsługa maszyn produkcyjnych.
• Pakowanie gotowych wyrobów.
• Dbanie o czystość na stanowisku.

Wymagania:

• Motywacja do pracy na dłuższy okres czasu.
• Doświadczenie w pracy na produkcji żywności jest mile widziane ale nie konieczne.
• Znajomość języka czeskiego nie jest wymagana.

Oferta:

• Umowa o pracę na pełen etat od pierwszego dnia pracy.
• Wynagrodzenie: około 3.500 PLN brutto/miesięcznie.
• Zapewniamy bezpłatny transport dla osób niezmotoryzowanych.
• Bony żywieniowe o maksymalnej możliwej wysokości.
• Dodatek transportowy dla osób dojeżdżających do pracy własnym samochodem.
• Co tydzień deputat na zakup firmowych wyrobów.
• Rozwój kariery zawodowej, awans- jak najbardziej możliwy.
• Zaliczkę można pobrać po przepracowaniu tygodnia.
• Pomoc w załatwieniu formalności, oraz opieka koordynatora zapewniona.

Administratorem Państwa danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest agencja pośrednictwa pracy Work Service Czech s.r.o. Adres oddziału firmy: Hrnčířská 1, 746 01 Opava.
Podanie danych osobowych zawartych w życiorysie jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.
Powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji.
Odbiorcą danych osobowych są osoby zajmujące się rekrutacją pracowników.
Przysługują Państwu następujące prawa: prawo do dostępu do danych osobowych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Opava

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 601311219, E-mail: aleksandra.pilka@workservice.cz

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiJastrzębie.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty